שכר טורקיה

AZKAN Group מציעה את שירותי שכר טורקיה / חברתמטרייהטורקיה

 

התחל את פרויקט שכר טורקיה עכשיו!

info@azkangroup.com

משרדנו באיסטנבול:‎+90.212.988.02.52

משרדנו בפריז: ‎+331.40.37.26.74

שכר טורקיה מאפשרת לך להחזיק בחברתבתעם עלויות נמוכות יותר ובלי ליצור מבנה משפטי“. בדרך זו, יש לך עובד המועסק במשרה מלאה בשבילך. עובד זה מגויס על ידינו (חתימת חוזה, ניהול משימות אדמיניסטרטיביות מקומיות): פתרון גיוס טורקיה .

היתרונות העיקריים של שכר טורקיה:
  • יש לך רק מתווך אחד המטפל בהשגחה על העובד שלך בטורקיה
  • אין צורך ליצור חברת-בת בטורקיה
  • אין צורך בהנהלת חשבונות בטורקיה

שכר טורקיהאיך זה עובד

המטרה שלנו כחברת שכר טורקיה היא להציע פתרון המותאם לצורכי הלקוחות שלנו. הצוותים המקומיים שלנו מוסמכים לספק לך את השירותים המבוקשים על ידי התאמת האסטרטגיות שלהם לצרכים ולציפיות שלך.

 הם יכולים גם לתת לך עצות ומידע לגבי השוק הטורקי, לגבי היתרונות והחסרונות של הפצת הפעילות שלך באופן בינלאומי, וכן לגבי הבחירות האסטרטגיות הטובות ביותר שכדאי לבצע. ההצלחה שלנו נובעת מיכולתנו לאתר מועמדים רלוונטיים ומתאימים, וגם משירותי השכר שלנו, שהם ברמה גבוהה, מלאים ומותאמים לצרכים שלך. אנחנו יכולים לתמוך בך בתור חברת מטרייה טורקיה. יש לנו ישות משפטית משלנו באיסטנבול, המאפשרת לנו לדווח על העובד שלך לביטוח הלאומי. בפעם הראשונה, אתה משלם לנו את שווה הערך לשכר ולמסים הקשורים בהעסקת העובד. לאחר מכן, Azkan Group תהיה אחראית על הדיווח לרשויות המקומיות, על תשלום מסי שכר, תשלומי מעסיק ומשכורת. Azkan Group מוכרת בטורקיה בתור חברת PEO (פתרונות העסקה ומיקור חוץ) מקומית וספקית של שירותי חשבות שכר בטורקיה.

שירותים נוספים במסגרתשכר טורקיה‘:                         

 אפשרות לשכור משרד באיסטנבול (שירותי משרד באיסטנבול): Azkan Group מספקת משרדים שבהם ניתן לשכן את העובדים שלך. מדובר במבנים מודרניים, המאובזרים ומרוהטים בנוחות.

תמיכה בגיוס עובדים בטורקיה: בתור חברת  HR בטורקיה, Azkan Group מאתרת מועמדים מקומיים המתאימים לקריטריונים שקבעת (תמיכה משלימה בפתרוןחברת מטרייה טורקיהשאנחנו מציעים).

 אישור עבודה בטורקיה וכן אישור מגורים בטורקיה: אנחנו יכולים לטפל גם בבקשות כאלה:

 ההצלחה שלנו:

אנחנו יכולים למדוד את ההצלחה שלנו לפי שביעות הרצון של לקוחותינו. הגורם העיקרי להצלחה זו הוא המעורבות שלנו בטווח הארוך, השירותיות והשותפות עם לקוחותינו. יש לנו ניסיון רב במגזרים רבים, כגון תעשייה, הנדסה, רכב, אנרגיה

 

Azkan Group הצליחה במהירות להיות מעורבת בניהול כל ההיבטים הסוציאליים, האדמיניסטרטיביים והמשפטיים של צורכי השכר שלנו באיסטנבול. תודה גדולה על המקצועיות של הצוות שלהם בפריז ובאיסטנבול! מארק קורנט מנהל בינלאומי
Marc CORNET
International Manager

Inane GURBUZ is often invited on TV and Media in order to present opportunities in Turkish market. Here is an interview on French LCI channel 

Azkan Group on LCI

Video: Turkey’s major challenges in 2017 

Intervention of Inane GURBUZ on the program “The  Rendez-vous of Geopolitics”

Azkan Group Emission

פרסום הספר הראשון העוסק בניהול בטורקיה:

 Doing business in Turkey : A guide to success

Edition 2015 – Lignes de Repères – 72 pages – 12€

מאת מנהל התפעול באזור EMEA של Azkan Group:‏ אינאן גורבוז

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף אודותיו.

גלה את השירותים שלנו...

גיוס טורקיה

מאז 2005, אנחנו פועלים כסוכנות לגיוס עובדים בטורקיה, כמשאבי אנוש וכמשרד לאיתור מועמדים מובילים המיועדים לעבוד בטורקיה.

ייעוץ / תמיכה בינלאומית

מאז 2005, AZKAN Group מעסיקה צוות של מומחים מקומיים ודוברים קבועים לצורך תמיכה בפיתוח הפעילויות הבינלאומיות שלך.

שכר טורקיה

AZKAN Group מציעה את שירותי 'שכר טורקיה' (חברת מטרייה בטורקיה).

איתור שותפים

בזכות הניסיון הרב שצברנו מאז 2005 בתמיכה בחברות מחו"ל במדינה שלנו, אנחנו משמשים כנקודת הקשר המושלמת בשבילך לאיתור שותפים פוטנציאליים בטורקיה...

אישור עבודה בטורקיה

בתור חברת ייעוץ המתמחה בטורקיה, Azkan Group מציעה תמיכה למועמדיה בקבלת אישור עבודה בטורקיה.

Istanbul : + 90 212 988 02 52 - @ : info@azkan.fr

Esentepe Mah. Milangaz Cd. Dumankaya Vizyon A2 Blok No: 41 Kartal, İstanbul, Türkiye

Paris : + 33 (0) 1 40 37 26 74 - @ : info@azkan.fr

1 Quai de la Garonne - 75019 Paris

טורקיהמדינה משגשגת

 

טורקיה היא מדינה עם צמיחה כלכלית חזקה, עם אוכלוסייה צעירה מאוד מהמעמד הבינוניהגיל הממוצע של מחצית מאוכלוסיית המדינה עומד על 30. התחרותיות של התעשייה, השכר הנמוך מהממוצע באירופה, איכות כוח העבודה, וכן האוכלוסייה הצעירה והאורבנית כמו גם מיקומה המרכזי של טורקיהכל אלה הופכים אותה ליעד הנבחר לעסקים. פתרוןשכר טורקיהמהווה דרך מצוינת לרתום כל זאת לצרכיך.

טורקיהמיקום אסטרטגי לעסק שלך

איסטנבול היא העיר היחידה שנמצאת בשתי יבשות שונות: אירופה ואסיה. היא גשר שמחבר ביניהן. אין סמל טוב מזה המגלם את צומת הדרכים של עסקים.

כדאי גם לפנות לשוק הטורקי. תוכל להקים את העסק עלידי שכירת עובד מקומי דרך הפתרוןחברת מטרייה‘.

שירות חשבות השכר שלנו בטורקיה הוא חלק מחוזה ניהול בינך, חברה בינלאומית, לבין Azkan Group. אנחנו מטפלים בכל ההיבטים האדמיניסטרטיביים והמשפטיים ובזכויות של העובד:

יצירת חוזה העסקה מקומי

דיווח לביטוח הלאומי בטורקיה

תשלום כל המסים, כולל זכויות סוציאליות

תשלום משכורת חודשית

לפיכך, זהו הסכם תלתצדדי בין עובד מקומי (צווארון לבן, מהנדס…), לבין ספק שירותי חשבות שכר ולקוח, בכל תחום פעילות.

לעובד המקומי יהיה איש קשר מרכזי לכל הצרכים והתהליכים בשוק הטורקי. הוא יהיה המומחה המקומי שאנחנו גייסנו.

פתרוןשכר טורקיהמבטיח את ההצלחה של התפתחות העסק שלך.

הסביבה העסקית המקומית היא מאוד אטרקטיבית בעיני המשקיעים הזרים שלך. אנחנו בוחנים אותה עבורך, ונותנים לך את כל העצות הדרושות כדי להצליח.

פתרון חברת מטרייה זה, המוצע עלידי Azkan Group, מהווה הזדמנות לפתח את המכירות ואת הרשת שלך עוד לפני השקעה כלשהי כמו הקמת חברה.

אנחנו בוחנים במומחיות רבה את ההיתכנות והפוטנציאל של הפרויקט שלך. לאחר מכן, נוכל לספק תמיכה עד להתחלת השלב התפעולי.

המומחיות שלנו כוללת גם טיפול בבקשות לאישורי עבודה ואישורי מגורים בטורקיה.

תמיכה מקומית

תוכל ליהנות מהפתרונות שצוות המומחים המקומי שלנו מציע לכל אורך הפרויקט שלך. אנחנו נספק לך מידע בנוגע לדרישות המקומיות, ונתמוך בך על מנת שתוכל להגדיר בצורה מדויקת את היעד שלך. ודבר אחרוןבראש הפרויקט שלך יעמוד אחד מהמועמדים הכי טובים שלנו. העובד שייבחר כבר מכיר היטב את המנהגים המקומיים בכל הקשור לניהול משא ומתן.

בטורקיה, הקשרים העסקיים הם פורמליים מאוד, יש מודעות ברורה להיררכיה, וחשוב ביותר לזהות את מקבל ההחלטות הנכון. השוק הטורקי בהחלט מונע עלידי רשת של קשרים, לכן עבודה לבדך בשוק הזה, ללא מתווך מקומי או צוות טורקי, היא כמעט בלתי אפשרית. בנוסף, השוק הזה מתפתח מהר מאוד, לכן העובד שלך, במסגרת פתרון חשבות השכר שלנו, יוכל לעדכן אותך בזמן בנוגע להתפתחויות.

הודות לפתרוןשכר טורקיהשלנו, אנחנו יכולים להבטיח לך את כל שיטות העבודה המומלצות הללו.

איסטנבול, הלב הפועם של פתרון חברת מטרייה בטורקיה

האטרקטיביות של איסטנבול מציעה לך פתרונות רבים. יחד עם זאת, יש ערים נוספות חשובות בכלכלה של טורקיה, ונוכל לדון עליהן ביחד. חשוב לציין שטורקיה היא שוק פתוח שבו פתרוןשכר טורקיהיציע לך תשואה להשקעה. זאת, משום שההזדמנויות המקומיות הן מגוונות: תוכל לחדור לשוק מקומי של קהל יעד צעיר, לפתח שותפויות בענפי תעשייה שונים כמו רכב, זכוכית, בטון, בנייה וכו‘. בטורקיה יש למעלה מ-20 ענפים בעלי פוטנציאל התפתחות גבוה.

לא משנה אם ברצונך לבחון מוצר חדש או לחדור לשוק חדש, אנחנו כאן כדי לעזור לך.

היתרונות של פתרון חשבות שכר/ חברת מטרייה

היתרון העיקרי לחברות הוא השגת מיומנויות חיצוניות. במסגרת הפתרון, תוצע לך נקודת מבט מקומית, במיוחד אם המטרה שלך היא להיכנס לשוק זר ובלתי מוכר.

 

יתרון נוסף הוא שאותו עובד חדש, המקבל שכר מאיתנו, ישמש בתור יועץ חיצוני. לפיכך, הוא לא נכלל בתקציב המשכורות שלך. יחד עם זאת, אתה תנהל אותו בתור עובד המוקדש אך ורק לפרויקט שלך בשוק הטורקי.

 

פתרון ‘שכר טורקיה’ שאנחנו מציעים מאפשר לך להשיג חברת-בת “בעלות נמוכה יותר וללא צורך בהקמת מבנה של חברה מבחינה משפטית”.

Israël