Управління персоналом та розрахунок заробітної плати в Туреччині

Компанія AZKAN Group пропонує  послуги з управління персоналом та розрахунку заробітної платні / аутстафінгу персоналу в Туреччині

Запустіть свій проект з  управлінням персоналом та розрахунком заробітної платні у Туреччині зараз!

info@azkangroup.com

Офіс у Стамбулі:+ 90.212.988.02.52

Офіс у Парижі: +331.40.37.26.74

Управління персоналом та розрахунок заробітної плати у Туреччині дозволяє мати дочірнє підприємство «з меншими витратами і без створення юридичної структури». Таким чином Ви отримуєте співробітника, який працюватиме на Вас повний робочий день. Цього співробітника наймаємо ми (з підписанням контракту, виконанням місцевих адміністративних вимог), компанія з підбору персоналу в Туреччині. 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА РОЗРАХУНКУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В ТУРЕЧЧИНІ:
  • Ви спілкуєтеся тільки з однією контактною особою для моніторингу Вашого співробітника в Туреччині;
  • Вам не потрібно створювати дочірню компанію в Туреччині;
  • Вам не потрібно займатися бухгалтерським обліком в Туреччині.

Управління персоналом та розрахунок заробітної плати в Туреччині – як це відбувається? 

 

Мета нашої компанії, як компанії, що займається  управлінням персоналом та розрахунком заробітної плати в Туреччині, запропонувати рішення, що відповідає  потребам наших клієнтів. Наші команди, що знаходяться на місці, мають відповідну кваліфікацію для надання необхідних послуг, адаптуючи свої стратегії до Ваших потреб та очікувань.

 Вони також можуть надати Вам поради та інформацію стосовно турецького ринку, про плюси та мінуси інтернаціоналізації Вашої діяльності, а також про найкращі стратегічні рішення, які необхідно зробити. Наш успіх обумовлений нашою здатністю виявляти компетентні та відповідні кадри, а також нашими ефективними, повними та персоналізованими послугами з управління персоналом та розрахунку заробітної плати. Ми можемо надати Вам підтримку як компанія з аутстафінгу персоналу в Туреччині. Наша компанія є зареєстрованою юридичною особою в Стамбулі, що дозволяє нам наймати для Вас співробітників. Спочатку Ви виплачуєте нам суму, еквівалентну до заробітної плати співробітника, враховуючи податки. Після цього компанія Azkan Group бере на себе зобов’язання щодо місцевого декларування, виплати податків на заробітну плату, а також виплати податків за підприємницьку діяльність та виплати заробітної плати. Компанія Azkan Group є визнаною місцевою організацією з надання професійних послуг у Туреччині та постачальником послуг з управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині.

Додаткові послуги для управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині:                       

 Можливість оренди офісу в Стамбулі (офіс з обслуговуванням у Стамбулі): компанія Azkan Group надає Вам офіси для розміщення Ваших співробітників. Це сучасні приміщення з необхідним обладнанням та меблями для забезпечення комфорту.

Підтримка у  підборі персоналу в Туреччині: як компанія з підбору персоналу в Туреччині, Azkan Group знаходить спеціалістів, які відповідають Вашим критеріям (доповнення до нашої послуги з аутстафінгу персоналу в Туреччині).

 Дозвіл на роботу у Туреччині та дозвіл на проживання у Туреччині: ми також можемо допомогти контролювати такі запити.

Наш успіх:

ми можемо виміряти свій успіх задоволенням наших клієнтів. Головним чинником цього успіху є наше залучення в довгостроковій перспективі, та той сенс, який ми вкладаємо у обслуговування та партнерство з нашими клієнтами. Ми маємо великий досвід у багатьох галузях, таких як промисловість, машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика…

Компанії Azkan Group вдалося швидко долучитися до роботи, взявши на себе всі соціальні, адміністративні та правові аспекти з управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Стамбулі. Велике спасибі їх професійним командам у Парижі та Стамбулі!
Марк КОРНЕТ
Менеджер з міжнародної роботи

Inane GURBUZ is often invited on TV and Media in order to present opportunities in Turkish market. Here is an interview on French LCI channel 

Azkan Group on LCI

Video: Turkey’s major challenges in 2017 

Intervention of Inane GURBUZ on the program “The  Rendez-vous of Geopolitics”

Azkan Group Emission
 
Публікація першої книги, присвяченої менеджменту в Туреччині:
«Ведення бізнесу в Туреччині: керівництво для успішної діяльності» 

 

Edition 2015 – Lignes de Repères – 72 pages – 12€

Автор – виконавчий директор компанії Azkan Group у Європі на Ближньому Сході та в Африці – Інане ГУРБУЗ

Натисніть тут для отримання додаткової інформації про неї.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НАШІ ПОСЛУГИ ...

Наймання співробітників у Туреччині

З 2005 року ми працюємо як агентство з найму співробітників у Туреччині, відділ кадрів та офіс начальника відділу кадрів для роботи зі спеціалістами, призначеними для роботи в Туреччині.

Консалтинг / Міжнародна підтримка

З 2005 року компанія AZKAN Group має команду місцевих експертів та постійних спікерів, які підтримують розвиток Вашої міжнародної діяльності.

Управління персоналом та розрахунок заробітної плати в Туреччині

Компанія AZKAN Group пропонує послуги з управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині, (аутстафінг в Туреччині).

Виявлення партнерів

Завдяки досвіду у підтримці зарубіжних компаній в нашій країні, накопиченому з 2005 року, ми є Вашим ідеальний контактом для виявлення потенційних партнерів у Туреччині ...

Дозвіл на роботу в Туреччині

Компанія Azkan Group, як консалтингова компанія, що спеціалізується на роботі в Туреччині, надає допомогу своїм кандидатам в отриманні дозволу на роботу в Туреччині.

Istanbul : + 90 212 988 02 52 - @ : info@azkan.fr

Esentepe Mah. Milangaz Cd. Dumankaya Vizyon A2 Blok No: 41 Kartal, İstanbul, Türkiye

Paris : + 33 (0) 1 40 37 26 74 - @ : info@azkan.fr

1 Quai de la Garonne - 75019 Paris

Туреччина – це країна, що динамічно розвивається

 

Туреччина – країна з сильним економічним зростанням, з дуже молодим населенням середнього класу – середній вік половини населення країни становить 30 років. Конкурентоспроможність її промисловості, нижча за європейську середня заробітна плата, якість робочої сили, а також її міське і молоде населення поряд з центральним положенням Туреччини роблять її найкращим місцем для ведення бізнесу. Рішення для управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині пропонує дуже хороші можливості для його використання.

Туреччина є стратегічно вигідною країною для ведення Вашого бізнесу

 

Стамбул є єдиним містом, яке знаходиться на двох різних континентах: Європі та Азії. Їх з’єднує міст. Немає кращого символу, який би втілював перехрестя бізнесу.

Ви також хотіли б мати вихід на турецький ринок. Ви можете почати свій бізнес, найнявши місцевого співробітника завдяки аутстафінгу персоналу.

Наші послуги з управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині є частиною договору про управління, що укладається між Вами, міжнародною компанією та компанією Azkan Group. Ми піклуємося про всі адміністративні та юридичні питання, а також права вашого працівника:

  • Укладання місцевого трудового договору
  • Декларація щодо соціального страхування в Туреччині
  • Сплата всіх податків, соціальних внесків…
  • Виплата місячної заробітної плати
  • Отже, це тристороння угода між місцевим працівником (офісним співробітником, інженером…), постачальником послуг з управління персоналом та розрахунку заробітної плати та клієнтом, незалежно від його діяльності.

Місцевий співробітник буде ключовою контактною особою для будь-яких потреб і процесів на турецькому ринку. Він буде Вашим місцевим експертом, підібраним нами.

Управління персоналом та розрахунок заробітної плати в Туреччині гарантує успіх у розвитку Вашого бізнесу

 

Місцеве бізнес-середовище є дуже привабливим для Ваших іноземних інвесторів. Ми спостерігаємо за ним і ділимося з Вами всіма порадами, необхідними для досягнення успіху.

Це рішення для аутстафінгу персоналу, що управляється компанією Azkan Group, дає можливість розвивати Ваші продажі та мережу перед будь-якими інвестиціями, такими як створення компанії.

Маючи належний досвід, ми уважно вивчаємо можливість реалізації та потенціал Вашого проекту. Після цього ми можемо надати підтримку до початку виконання місії.

Крім того до нашої компетенції входить подача заяви на отримання дозволів на роботу та проживання в Туреччині.

Місцева підтримка

 

Ви отримуватимете переваги від рішень наших місцевих експертних команд протягом всього часу роботи над Вашим проектом. Ми інформуватимемо Вас про місцеві особливості, допоможемо Вам точно визначити Вашу мету. Останній, але не менш важливий пункт: Вашим проектом керуватиме один з наших найкращих спеціалістів. Вибраний співробітник вже знайомий з місцевими звичаями ведення переговорів. 

 

У Туреччині ділові відносини є дуже формальними, поняття ієрархії має велике значення, і, починаючи вести переговори, дуже важливо вірно визначити особу, що прийматиме рішення. Турецький ринок остаточно керується мережею, тому працювати самостійно на цьому ринку без місцевого посередника або турецького персоналу практично неможливо. Крім того, цей ринок розвивається дуже швидко, тому Ваш співробітник, найнятий нами за програмою управління персоналом та розрахунку заробітної плати, зможе вчасно інформувати Вас про події.

 

Завдяки нашому рішенню з управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині, ми гарантуємо Вам використання всіх цих найновіших методів роботи.

Стамбул – центр аутстафінгу персоналу в Туреччині

Привабливість Стамбула пропонує Вам кілька рішень. Але є й інші важливі міста в турецькій економіці, ми можемо обговорити це разом. Тим не менше, Туреччина є відкритим ринком, на якому рішення з управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині, запропонує Вам повернути інвестиції. Місцеві можливості різноманітні: долучайтеся до місцевих нових цілей, розвивайте партнерство в таких секторах, як автомобільна промисловість, виробництво скла, цементу, будівництво тощо. Туреччина має більше 20 секторів з високим потенціалом розвитку. 

Незважаючи на завдання,  яке необхідно виконати – протестувати новий продукт або увійти на новий ринок – ми готові допомогти.

Переваги рішення з управління персоналом та розрахунку заробітної плати / аутстафінгу персоналу

Основною перевагою для компаній є отримання зовнішніх навичок. Воно запропонує вам місцеву точку зору, якщо Вашою метою є  охоплення невідомого зовнішнього ринку.

Іншою перевагою є те, що цей новий співробітник, найнятий нами за програмою управління персоналом та розрахунку заробітної плати, буде виконувати функції зовнішнього консультанта. Тому він не входитиме до Вашого бюджету заробітної плати. Тим не менш, Ви будете керувати ним як власним співробітником, що працює виключно над Вашим проектом на турецькому ринку. 

Наше рішення з управління персоналом та розрахунку заробітної плати в Туреччині дозволяє отримати дочірню компанію  «з меншими витратами і без створення юридичної структури».

Ukraine